Náš gravírovací stroj si poradí aj s nerovnými povrchmi. Hlava sa dokáže hýbať smerom dole až o 2,5 cm, čo vyrovnáva nepresnosti pri uložení stroja na kameň. Dokonca je možné gravírovať do zvlneného povrchu ako má pomník v tvare knihy. Pozrite si video a fotky nižšie:

Začiatkom apríla 2019 sme vystavovali v Kamenosochařství Smetana v Českej Republike. Počasie bolo nádherné, návštevnosť vysoká a záujem o gravírovacie stroje a Headstone Designer veľký. Ďakujeme Wehe a pánu Smetanovi za vynikajúcu výstavu. Bolo by dobré zorganizovať niečo podobné aj na Slovensku.

2.3.2019. Do novej sezóny prichádzame s vylepšeným Headstone Designerom. Pozrite si, ktoré funcie sme na základe vašich požiadaviek a návrhov pridali:

V dňoch 7. - 9. júna 2018 sa na strednej škole v Hořiciach konala výstava, ktorá je najväčšou kamenárskou výstavou v Čechách a na Slovensku. Každý druhý rok sa tu stretnú aktuálni študenti, bývalí študenti - kamenári a vystavovatelia kamenárskej techniky, aby si vymenili aktuality, skúsenosti, niečo praktické kúpili a zároveň sa zabavili pri klobáske a pivku.