14.10.2020 

S potešením oznamujeme, že vďaka optimalizácii výrobných nákladov ponúkame gravírovacie stroje mb2300 a mb2700 za výrazne lepšie ceny. Nové ceny si pozrite TU. Oproti pôvodným cenám, ktoré sme stabilne držali niekoľko rokov ušetríte teraz zhruba 20%. Stroj je pritom dodávaný so všetkým príslušenstvom a službami ako doteraz. Náklady sa nám podarilo znížiť vďaka dizajnovej optimalizácii elektroniky a mechanických prvkov. 

Náš gravírovací stroj si poradí aj s nerovnými povrchmi. Hlava sa dokáže hýbať smerom dole až o 2,5 cm, čo vyrovnáva nepresnosti pri uložení stroja na kameň. Dokonca je možné gravírovať do zvlneného povrchu ako má pomník v tvare knihy. Pozrite si video a fotky nižšie:

Začiatkom apríla 2019 sme vystavovali v Kamenosochařství Smetana v Českej Republike. Počasie bolo nádherné, návštevnosť vysoká a záujem o gravírovacie stroje a Headstone Designer veľký. Ďakujeme Wehe a pánu Smetanovi za vynikajúcu výstavu. Bolo by dobré zorganizovať niečo podobné aj na Slovensku.

2.3.2019. Do novej sezóny prichádzame s vylepšeným Headstone Designerom. Pozrite si, ktoré funcie sme na základe vašich požiadaviek a návrhov pridali: