Vyberte váš jazyk

1. Koľko stojí program Headstone Designer?

Cena programu s licenciou na jeden počítač je 169,- Eur, licencia na dva počítače stojí 199,- Eur. Cenník ďalších služieb spojených s programom nájdete tu.

2. Dá sa program použiť s CorelDRAW 11?

Nie, program podporuje CorelDRAW vo verzii X4, X5, X6,X7, X8, 2017, 2018, 2019, 2020, 32 bit i 64 bit. Ak chcete používať program Headstone Designer, potrebujete jednu z týchto verzií Corelu. Program funguje aj vo všetkých obmedzených verziách Corelu, napr. SE (Special Edition), Home & Student alebo Essentials.

3. Mám katalóg vlastných pomníkov. Môžem ich pridať do programu?

Áno, program umožňuje jednoduché pridávanie pomníkov nakreslených v Coreli, ale aj pomníkov z fotografie alebo obrázku. Výhodou pomníkov nakreslených v Coreli je, že sa pri nich dá meniť druh kameňa, kdežto u pomníkov z fotografie je vždy ten druh kameňa, ako na fotografii. Ak neviete nakresliť pomník v Coreli, pozrite si tento návod. Ak sa vám nechce prekresľovať celý katalóg, radi vám ho prekreslíme my. Cenu prekresľovania pomníkov nájdete tu.

4. Mám kameň, ktorý nie je v ponuke druhov kameňa v programe, ako pridám vlastný druh kameňa?

Vlastný druh kameňa sa dá pridať tak, že kameň odfotíte a fotografiu pridáte do programu podľa tohto návodu.

5. Koľko krížov a motívov je v programe?

Program sa dodáva s 10 krížmi a 14 motívami. Samozrejme, že možete pridať ľubovoľný počet vlastných krížov a motívov.

6. Dá sa zmeniť tvar hviezdičky a krížika pred dátumami?

Áno, pred kolonkou dátumu narodenia a úmrtia je tlačidlo pre hviezdičku a krížik. Program sa dodáva s niekoľkými druhmi hviezdičiek a krížikov, ale je možné pridať aj vlastné hviezdičky a krížiky.

7. Ako pridám mäkčeň alebo dĺžeň do fontu, ktorý nepodporuje slovenskú diakritiku?

Odporúčame používať fonty, ktoré podporujú slovenskú diakritiku. V prípade, že ju font nepodporuje, je portrebné napísať text bez diakritiky, znamienka napísať samostatne fontom, ktorý ich obsahuje a premiestniť ich nad požadované písmené. Stručný návod ako to urobiť nájdete tu.

8. Písané písmo je príliš tenké na pieskovanie, dá sa písmo zhrubiť?

Áno, Headstone Designer umožňuje zhrubenie písma pomocou posuvníka v spodnej časti záložky text. Návod ako to urobiť nájdete tu.

9. Nainštaloval som program na počítač, chcem ho nainštalovať na iný a nejde to. Čo mám robiť?

Program je urobený tak, že sa dá nainštalovať s jedným sériovým číslom fyzicky iba na jeden počítač. Ak ho chcem nainštalovať s tým istým číslom na iný počítač, nepôjde to. Preto sa treba správne rozhodnúť pri kúpe licencie, či chcete program používať na jednom alebo dvoch počítačoch.

V prípade, že chcete presunúť program z jedného počítača na iný, alebo vám počítač odišiel a potrebujete program nainštalovať na iný počítač, zavolajte na technickú podporu, my vám sériové číslo obnovíme.

 

Ak máte otázku, nápad alebo pripomienku, neváhajte nás kontaktovať cez tento formulár: